Rīgas sporta veterānu kluba atklātais dambretes turnīru 2019.10 novembrī

мм Г. Пурвиньш — км А. Линитис

км А. Линитис — км В. Штейнс

км И. Мауриньш — м Л. Голубов

Главный судья турнира — м А. Анисимов

км З. Свилане — км Г. Грабинскис

фм Р. Пиронен — км А. Линитис

км И. Мауриньш — м В. Никитин

Организатор ветеранского турнира — фм Я. Лелис

Призы турнира

км Р. Стрике — м Л. Голубов

 

Награждение по возрастным группам

Участники турнира

км И. Мауриньш

Результаты турнира

Veterānu turnīrs
1 grupa 50+
1.G.Purviņš-15p
2.G.Grabinskis-7p

2 grupa 60+
1.G.Zālītīs-11p
2.L.Golubovs-9p
3.V.Ņiķitins-8p

3 grupa 70+
1.I.Mauriņš-10p
2.J.Vidriņš-8p
3.K.Barbāns-8p
4.J.Jāško-7p
5.V.Šteins-5p
6.D.Bruņeņieks-4p
7.Ē.Balodis-4p

4.grupa 80+
1.A.Linitis-9p

Sievetes grupa
1.R.Pironena-10p
2.Z.Svilane-8p
3.R.Strike-7p

Положенние

                                                                                                                                 
APSTIPRINU

                                                                                                                    RSVK valdes priekšsēdētājs

                                                                                                                    ____________ Guntars Andersons

                                                                                                                    Rīgā, 2019. gada ___. oktobrī

                                                                                                                    

 

NOLIKUMS

par Rīgas sporta veterānu kluba atklātais dambretes turnīru 2019

 

1. Mērķi un uzdevumi.

Sacensības tiek rīkotas, lai:

popularizētu un attīstītu dambretes sporta veidu starp Rīgas veterāniem;

paaugstinātu sporta meistarību;

nodrošinātu iespēju sporta veterāniem pārbaudīt spēkus sporta veterānu augstākā līmeņa dambretes sacensībās;

sekmētu iekļaušanos starptautiskajā sporta veterānu kustībā;

noteiktu RSVK 2019. gada uzvarētājus.

 

2. Turnīra rīkošanas vieta un laiks.

Turnīrs notiks 2019.gada 10.novembrī plkst. 1200 Jēkabpils ielā 19a, BJC “ Daugmale” 301.telpā.

 

3. Turnīra norises vadība.

Kopējo turnīra norises vadību un organizāciju veic RSVK valde.

Tiešā sacensības rīkošana tiek uzticēta tiesnešu kolēģijai RSVK valdes locekļa
Jāņa Leļa vadībā.

 

4. Turnīra programma.

Sacensības paredzēts rīkot:

Dambrete ar sieviešu un vīriešu veterānu ieskaiti.

Sieviešu un kungu konkurencē 4 vecuma grupās:

50 +

60 +

70 +

  — 80+

5. Turnīra dalībnieki.

Turnīrā tiek reģistrēti sievietes un vīrieši no 50 gadu vecuma uz 01.01.2019.

 

6. Turnīra kalendārs

Dalībnieku reģistrācija 10.11.2019                                                                                no plkst. 1130

Turnīrs notiek 8 kārtās pēc Šveices sistēmas.

Tiesnešu kolēģija kalendārā var veikt izmaiņas atkarībā no dalībnieku skaita.

 

7. Sacensības norises noteikumi

Sacensības tiek rīkotas pēc FMJD dambretes noteikumiem. Sacensības sistēmā tiesnešu kolēģija var veikt izmaiņas ņemot vērā dalībnieku skaitu.

 

8. Laika kontrole

 

Katram dalībniekam 15 min. līdz partijas beigām.

 

9. Uzvarētāja noteikšana.

Vietas katrās vecumu grupu sacensībās nosaka pēc maksimālā punktu skaita.

Vienādu punktu skaita gadījumā :

1) Uzlabotais Buholcs (atņemot sliktāko rezultātu)

2) Buholcs

3) RST (reitinga sasniegums turnīrā)

10. Apbalvošana.

I vietas ieguvēji sieviešu un vīriešu grupās saņems kausus.

 Dalībnieki, kuri ieņem 1. – 3. vietu katrās vecuma grupas sacensībās tiek apbalvoti ar diplomiem, vērtīgām balvām un RSVK medaļām.

11. Dalības nosacījumi.

Visi izdevumi par iebraukšanu un izbraukšanu uz un no turnīra sedz paši dalībnieki vai komandējošās organizācijas.

Dalībnieku vietu skaits ierobežots- 24 vietas.

Turnīra dalības maksa — bezmaksas,

Lūdzam apstiprināt savu dalību – turnīra galvenais tiesnesis RSVK valdes loceklis Jānis Lelis tālr.: 29556340; e-pasts: jlelis@latnet.lv

Jānis Jaško tālr: 29944485 e-pasts: jan.jasko@inbox.lv

Tiesnesis — Anatolijs Aņisimovs, tālr.: 29966396 e-pasts: anisim64@inbox.lv

 

 

 

Šis nolikums ir oficiālais izsaukums uz turnīru.

 

 

Турнир ветеранов по 64 в г. Риге, Сколас 11. 20.05.2017

км З. Свилане — м З. Увачан

м А. Аузукалнс -км А. Линитис

черные м В. Никитин — м З. Румбениекс

км О. Упенс — км А. Развадовский

Главный судья турнира Р. Паегле

м Я. Ариньш — мм Г. Пурвиньш

3 место м А. Анисимов

2 место — м З. Румбениекс

Чемпион турнира — мм Г. Пурвиньш

 

 

Командный турнир по шашкам 64 среди ветеранов в г. Бауске 22.04.2017г

LATVIJAS PAŠVALDĪBU SPORTA VETERĀNU – SENIORU

  1. SPORTA SPĒLES D A M B R E T Ē

Bauskā , Dārza ielā 9 , 2017. gada 22. aprīlī

 

Komandu kopvērtējuma tabula

 

14  komandas,     61  dalībnieks

D 40+ 1977-1968; D,K 50+ 1967-1958; D,K 60+ 1957-1948; K 70+ 1947-1932.

izlozes sistēma 7 kārtas   (Vērtējums partijā: uzvara 1punkts. neizšķirts 0,5 punkti)

 Komandas Komandu   dalībnieku

vārds ,uzvārds

Dzimš. gads  Grupa Vieta   punkti Punktu summa

 (4 dal.)

Papildus radītājs ind.vieta Komandu Vieta
Ķeguma novads Ivars Mauriņš 1944 K 70+ 3.-4. 5 21   I
Vaclavs Griņevičs 1946 K 70+ 5. 4
Alis Balbārzdis 1957 K 60+ 6. 4
Guntis Valneris 1967 K 50+ 1. 6,5
Antra Valnere 1967 D 50+ 1. 5,5
Bauskas novada

 1.komanda

Laimonis Zālītis 1950 K 60+ 3. 4,5 19,5   II
Guntars Purviņš 1962 K 50+ 3. 4,5
Zigmārs Rumbenieks 1961 K 50+ 2. 5
Regīna Pironena 1965 D 50+ 2. 5,5
Rīgas      pilsēta Arnis Linītis 1939 K 70+ 6. 4 18,5   III
Jānis Lelis 1947 K 70+ 1. 5,5
Leonīds Paturskis 1963 K 50+ 15. 2
Jeļena Tkačenko 1961 D 50+ 3. 4
 Zoja Uvačana  1944 D 60+ 1. 5
 Jēkabpils pilsēta

 

Ēvalds Ciematnieks 1945 K 70+ 3.-4. 5 17 2.

3.-4.

IV
Edvīns Šķilters 1957 K 60+ 4. 4,5
Valerjans Vizulis 1959 K 50+ 4. 4
Ivars Kelass 1961 K 50+ 10. 3,5
Ginta Štrāla 1972 D 40+ 2. 3,5
Bauskas

 novada

 2.komanda

Jānis Kalējs 1938 K 70+ 7. 4 17 2

5

V
Vitālijs  Kravcovs 1945 K 70+ 2. 5
Tālivaldis  Rūmītis 1950 K 60+ 5. 4,5
Jānis Āriņš 1964 K 50+ 7. 3,5
Salaspils novads   Jūlijs  Heniņš 1943 K 70+ 13. 3,5 15,5 1 VI
Gunārs  Zālītis 1954 K 60+ 1. 5,5
Aldis Krūmiņš 1961 K 50+ 11. 3
Aiga Priedniece 1970 D 40+ 3. 3,5
Liepājas

 SSK

Askolds Vētra 1939 K 70+ 13. 2,5 15,5 2 7.
Haralds Dobelis 1945 K 70+ 10. 4
Andris Burvis 1948 K 60+ 2. 5
Valda Meire 1950 D 60+ 2. 4
Talsu     novads     Vilnis Rugājs 1939 K 70+ 15. 3 13,5 1 8.
Aleksandrs  Krīvāns 1943 K 70+ 11. 3,5
Ausma Elaus 1939 D 60+ 5. 2,5
Ilga Blumberga 1972 D 40+ 1. 4,5
Olaines novads    Valdemārs Šteins 1941 K 70+ 9. 4 13,5 4 9.
  Pēteris Virsis 1944 K 70+ 12. 3,5
 Igors Martinovs 1963 K 50+ 14. 3
 Haja Pančkauska 1950 D 60+ 4. 3
Rīgas

SVK-A

Imants Krēsliņš 1935 K 70+ 14. 3 13 3 10.
Jānis Jaško 1940 K 70+ 17. 3
Leonīds Golubovs 1951 K 60+ 7. 2,5
Arnis Kalniņš 1967 K 50+ 8. 3,5
Zelma Svilāne 1951 D 60+ 3. 3,5
 Valmieras novads

 

Anzelms Tamanis 1932 K 70+ 21. 2 13 5 11.
Andris Riekstiņš 1960 K 50+ 12. 3
Valdis Kampuss 1963 K 50+ 13. 3
Gundars Līcis 1964 K 50+ 5. 4
Sandra Bobrova 1961 D 50+ 6. 3
Gulbenes novads    Jānis Ļoļāns 1947 K 70+ 8. 4 12,5 4 12.
Rainis Ilgažs 1955 K 60+ 9. 2
 Daiga Krēsliņa 1965 D 50+ 5. 3
Linda Oņiskiva 1967 D 50+ 4. 3,5
Rīgas

 SVK -1 

 Pēteris Dirvāns 1932 K 70+ 20. 2,5 12,5 6. 13.
 Vjačeslavs Ņikitins 1957 K 60+ 8. 2,5
 Jakovs Levins 1963 K 50+ 6. 4
 Eduards Ogriņš 1966 K 50+ 9. 3,5
Durbes novads Ārija Brūvere 1946 D 60+ 6. 1,5 2   14.
Elvīra Jankovska 1953 D 60+ 7. 0,5
 
Ķeguma novads — 2 Daumants Brunenieks 1942 K 70+ 16. 3  
 
Individuāli Sigulda

 

Ojārs Upens 1947 K 70+ 18. 3
 

Galvenais tiesnesis  Māris BERGS , Galvenais sekretārs Maigonis AVOTIŅŠ

 

LATVIJAS PAŠVALDĪBU SPORTA VETERĀNU-SENIORU  
54.SPORTA SPĒLES DAMBRETĒ K60+ GRUPĀ Bauskā 22.04.17.  
VIETA   Vār komandads,uzvārds 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k 7.k Punkti BH  
1   GUNĀRS ZĀLĪTIS   SALASPILS 5 s ½ 7 w 1 6 s ½ 4 w 1 3 s 1 2 w ½ 8 s 1 24½  
2   ANDRIS BURVIS   LIEPĀJA 7 s 1 4 w ½ 5 s ½ 6 w ½ — 1 1 s ½ 9 w 1 5 24½  
3   LAIMONIS ZĀLĪTIS   BAUSKA 6 s 0 5 w ½ 9 s 1 — 1 1 w 0 4 s 1 7 w 1 24½ 3.K.13,25  
4   EDVĪNS ŠĶILTERS   JĒKABPILS 9 w 1 2 s ½ 8 w 1 1 s 0 6 s 1 3 w 0 — 1 24½ 3.K 12,75  
5   TĀLIVALDIS RŪMĪTIS   BAUSKA-2 1 w ½ 3 s ½ 2 w ½ 8 s 1 7 w ½ 9 s 1 6 w ½ 23  
6   ALIS BALBĀRZDIS   ĶEGUMS 3 w 1 8 s ½ 1 w ½ 2 s ½ 4 w 0 — 1 5 s ½ 4 28  
7   LEONĪDS GOLUBOVS   RSVK A 2 w 0 1 s 0 — 1 9 w 1 5 s ½ 8 w 0 3 s 0 25½  
8   VJAČESLAVS ŅIKITINS   RSVK I — 1 6 w ½ 4 s 0 5 w 0 9 s 0 7 s 1 1 w 0 24½  
9   RAINIS ILGAŽS   GULBENE 4 s 0 — 1 3 w 0 7 s 0 8 w 1 5 w 0 2 s 0 2 24½  

Grupas vecākais tiesnesis Ilgvars ŪDRIS                                                                  K50+ GRUPĀ

Vieta   Vārds, uzvārds, komanda   1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k 7.k Punkti koef
1   GUNTIS VALNERIS   ĶEGUMS   4 s 1 2 w ½ 12 s 1 11 s 1 8 w 1 5 s 1 7 w 1 24½
2   ZIGMĀRS RUMBENIEKS   BAUSKA   — 1 1 s ½ 7 w ½ 3 w ½ 6 s 1 11 s 1 4 w ½ 5 28½
3   GUNTARS PURVIŅŠ   BAUSKA   13 w 1 7 s ½ 11 w ½ 2 s ½ 5 w ½ 4 s ½ 9 w 1 24
4   VALERJANS VIZULIS  JĒKABPILS   1 w 0 — 1 6 s ½ 15 w 1 12 s ½ 3 w ½ 2 s ½ 4 27½
5   GUNDARS LĪCIS   VALMIERA   15 s ½ 6 w ½ 9 s 1 7 w ½ 3 s ½ 1 w 0 8 w 1 4 27
6   JAKOVS LEVINS   RSVK I   8 w ½ 5 s ½ 4 w ½ 10 s 1 2 w 0 7 s ½ 11 w 1 4 25
7   JĀNIS ĀRIŅŠ   BAUSKA-2   9 s 1 3 w ½ 2 s ½ 5 s ½ 11 w ½ 6 w ½ 1 s 0 29½
8   ARNIS KALNIŅŠ   RSVK A   6 s ½ 15 w ½ 10 s ½ 14 w 1 1 s 0 13 w 1 5 s 0 24½
9   EDUARDS OGRIŅŠ   RSVK I   7 w 0 13 s ½ 5 w 0 — 1 15 s 1 12 w 1 3 s 0 22½
10   IVARS KELASS   JĒKABPILS   12 s 1 11 s 0 8 w ½ 6 w 0 14 s 0 — 1 15 w 1 21
11   ALDIS KRŪMIŅŠ   SALASPILS   14 s 1 10 w 1 3 s ½ 1 w 0 7 s ½ 2 w 0 6 s 0 3 28½
12   ANDRIS RIEKSTIŅŠ   VALMIERA   10 w 0 14 s 1 1 w 0 13 s ½ 4 w ½ 9 s 0 — 1 3 24½
13   VALDIS KAMPUSS   VALMIERA   3 s 0 9 w ½ 15 s ½ 12 w ½ — 1 8 s 0 14 w ½ 3 21½
14   IGORS MARTINOVS   OLAINE   11 w 0 12 w 0 — 1 8 s 0 10 w 1 15 s ½ 13 s ½ 3 20
15   LEONĪDS PATURSKIS   RĪGAS PILS   5 w ½ 8 s ½ 13 w ½ 4 s 0 9 w 0 14 w ½ 10 s 0 2 22

Grupas vecākā tiesnese  Ilga KĻAVIŅA         Galvenais tiesnesis Māris BERGS

LATVIJAS PAŠVALDĪBU SPORTA VETERĀNU-SENIORU  
54.SPORTA SPĒLES DAMBRETĒ K-70+ GRUPĀ Bauskā, 22.04.17.  
Vieta   Vārds,uzvārds, komanda K-70+ 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k 7.k Punkti koef  
1   JĀNIS LELIS   RĪGAS PILS   11 s 0 21 s 1 19 w 1 14 w 1 2 s ½ 5 w 1 6 s 1 22½  
2   VITĀLIJS KRAVCOVS   BAUSKA-2   7 w ½ 3 s ½ 17 w 1 15 s 1 1 w ½ 11 s 1 4 w ½ 5 28  
3   IVARS MAURIŅŠ   ĶEGUMS 1.,2.3.koef 9 s ½ 2 w ½ 12 s 1 7 w ½ 11 s ½ 15 w 1 5 s 1 5 27  
    ĒVALDS CIEMATNIEKS   JĒKABPILS vienādi — 1 16 w 1 11 s ½ 8 w 1 5 s ½ 6 w ½ 2 s ½ 5 27  
5   VACLAVS GRIŅEVIČS   ĶEGUMS   14 s 1 6 w 1 7 s ½ 11 w 1 4 w ½ 1 s 0 3 w 0 4 29  
6   ARNIS LINĪTIS   RĪGAS PILS   13 w 1 5 s 0 15 w ½ 10 s 1 9 w 1 4 s ½ 1 w 0 4 28  
7   JĀNIS KALĒJS   BAUSKA-2   2 s ½ 17 w 1 5 w ½ 3 s ½ 16 s ½ 8 w 0 15 s 1 4 26½  
8   JĀNIS ĻOĻĀNS   GULBENE   21 w 1 11 w 0 16 s 1 4 s 0 12 w ½ 7 s 1 10 w ½ 4 24  
9   VALDEMĀRS ŠTEINS   OLAINE   3 w ½ 10 s ½ 14 s ½ 20 w 1 6 s 0 13 w ½ 16 s 1 4 23½  
10   HARALDS DOBELIS   LIEPĀJA   12 s ½ 9 w ½ 20 s ½ 6 w 0 14 s 1 17 w 1 8 s ½ 4 22½  
11   ALEKSANDRS KRIVĀNS   TALSI   1 w 1 8 s 1 4 w ½ 5 s 0 3 w ½ 2 w 0 12 s ½ 31½  
12   PĒTERIS VIRSIS   OLAINE   10 w ½ 19 s ½ 3 w 0 21 s 1 8 s ½ 16 w ½ 11 w ½ 23  
13   JŪLIJS HENIŅŠ   SALASPILS   6 s 0 14 w 0 — 1 19 s 1 15 w 0 9 s ½ 21 w 1 20½  
14   IMANTS KRĒSLIŅŠ   RSVK A   5 w 0 13 s 1 9 w ½ 1 s 0 10 w 0 18 s ½ — 1 3 27  
15   VILNIS RUGĀJS   TALSI   17 s ½ 18 w 1 6 s ½ 2 w 0 13 s 1 3 s 0 7 w 0 3 26½  
16   DAUMANTS BRUŅENIEKS   ĶEGUMS-2   20 w 1 4 s 0 8 w 0 18 s 1 7 w ½ 12 s ½ 9 w 0 3 25  
17   JĀNIS JAŠKO   RSVK A   15 w ½ 7 s 0 2 s 0 — 1 19 w 1 10 s 0 18 w ½ 3 24½  
18   OJĀRS UPENS   SIGULDA IND   19 w ½ 15 s 0 21 w ½ 16 w 0 20 s 1 14 w ½ 17 s ½ 3 16½  
19   ASKOLDS VĒTRA   LIEPĀJA   18 s ½ 12 w ½ 1 s 0 13 w 0 17 s 0 — 1 20 w ½ 23  
20   PĒTERIS DIRVĀNS   RSVK I   16 s 0 — 1 10 w ½ 9 s 0 18 w 0 21 w ½ 19 s ½ 21  
21   ANZELMS TAMANIS   VALMIERA   8 s 0 1 w 0 18 s ½ 12 w 0 — 1 20 s ½ 13 s 0 2 24½  

Grupas vecākais tiesnesis  Arnolds ŠIMKUSS     Galvenais tiesnesis    Māris BERGS

LATVIJAS PAŠVALDĪBU SPORTA VETERĀNU-SENIORU
54.SPORTA SPĒLES DAMBRETĒ DĀMĀM   Bauskā 22.04.17.
Vieta kopējā Vieta grupā Vārds,uzvārds, komanda Gr 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k 7.k Punkti koef
1 I ANTRA VALNERE D50+ ĶEGUMS 50 10 s 1 2 w ½ 3 s ½ 6 w ½ 7 s 1 12 w 1 5 w 1 28½
2 II REGĪNA PIRONENA D50+ BAUSKA 50 14 s 1 1 s ½ 11 w 1 3 w ½ 5 s ½ 6 w 1 7 s 1 27½
3 1. ZOJA UVAČANA D60+ RĪGAS PILS 60 13 s 1 4 s 1 1 w ½ 2 s ½ 9 w 1 5 s ½ 6 w ½ 5 30
4 I ILGA BLUMBERGA D40+ TALSI 40 15 s 1 3 w 0 7 s ½ 12 w 1 6 s 0 8 w 1 11 s 1 23½
5 III JEĻENA TKAČENKO D50+ RĪGAS PILS 50 9 s ½ 7 w ½ 13 s 1 8 s 1 2 w ½ 3 w ½ 1 s 0 4 29½
6 2. VALDA MEIRE D60+ LIEPĀJA 60 16 s 1 11 s ½ 8 w ½ 1 s ½ 4 w 1 2 s 0 3 s ½ 4 27½
7 3. ZELMA SVILĀNE D60+ RSVK A 60 8 w ½ 5 s ½ 4 w ½ 13 s 1 1 w 0 9 s 1 2 w 0 29½
8 II GINTA ŠTRĀLA D40+ JĒKABPILS 40 7 s ½ 9 w 1 6 s ½ 5 w 0 10 w ½ 4 s 0 15 w 1 24½
9 III AIGA PRIEDNIECE D40+ SALASPILS 40 5 w ½ 8 s 0 10 w 1 11 s 1 3 s 0 7 w 0 16 w 1 23
10 IV LINDA OŅISKIVA D50+ GULBENE 50 1 w 0 14 w ½ 9 s 0 16 w 1 8 s ½ 15 s 1 12 w ½ 20
11 V DAIGA KRĒSLIŅA D50+ GULBENE 50 12 s 1 6 w ½ 2 s 0 9 w 0 14 s ½ 13 w 1 4 w 0 3 26
12 VI SANDRA BOBROVA D50+ VALMIERA 50 11 w 0 16 w 1 14 s ½ 4 s 0 15 w 1 1 s 0 10 s ½ 3 21
13 4. HAJA PANČKAUSKA D60+ OLAINE 60 3 w 0 15 s 1 5 w 0 7 w 0 16 s 1 11 s 0 14 w 1 3 20
14 5. AUSMA ELAUS D60+ TALSI 60 2 w 0 10 s ½ 12 w ½ 15 s ½ 11 w ½ 16 s ½ 13 s 0 20
15 6. ĀRIJA BRŪVERE D60+ DURBE 60 4 w 0 13 w 0 16 s 1 14 w ½ 12 s 0 10 w 0 8 s 0 20½
16 7. ELVĪRA JANKOVSKA D60+ DURBE 60 6 w 0 12 s 0 15 w 0 10 s 0 13 w 0 14 w ½ 9 s 0 ½ 21

Grupas vecākā tiesnese Aija ELKSNĪTE                                      Galvenais tiesnesis  Māris BERGS

Чемпионат по 64 среди ветеранов в клубе «DĀMA» 13.11.2016

01-20161113_121734

Вручение памятного значка фм Р. Пиронен

03-20161113_121900

Вручение памятного значка Л. Патурскому

09-20161113_150234

Главный судья турнира фм Я. Лелис

10-20161113_150241

15-20161113_152257

мастера З. Увачан — А.Анисимов

20-20161113_161342

Нагаждение победителей в возрастной группе 70+ и за 1 место фм З. Увачан

22-20161113_161410

Нагаждение победителей в возрастной группе 60+ за 2 место км Л. Адамович

21-20161113_161402

08-20161113_130243

км З. Свилане — З. Увачан

24-20161113_161456

км Я. Линитис — км Я. Яшко

28-20161113_161616

Награждение победителя турнира м Л. Патурского

30-20161113_161707

приз 1рз Я. Калниньш

06-20161113_124911

м В. Никитин — судья, фм Я. Лелис

02-20161113_121848 04-20161113_124829 05-20161113_124849 07-20161113_130229 12-20161113_151736 13-20161113_151756 14-20161113_152223 16-20161113_153545 17-20161113_153618  19-20161113_161202 23-20161113_161429 25-20161113_161503 26-20161113_161523 27-20161113_161531 29-20161113_161622 31-20161113_161727 32-20161113_161751 33-20161113_161804 34-20161113_161818 35-20161113_161839 36-20161113_161913 37-20161113_161919 38-20161113_162114 39-20161113_162124

км И. Креслиньш - км Я. Яшко

км И. Креслиньш — км Я. Яшко

41-20161113_162145 43-20161113_162715

Символичный знак обществу "DĀMA" от фм Я. Лелиса - президенту общества "DĀMA" Я. Яшко

Символичное поздравление общества «DĀMA» от руководителя турнира фм Я. Лелиса — президенту общества «DĀMA» Я. Яшко

rigas-sporta-veteranu-kluba-13-11-2016

Турнир ветеранов по 64 на Сколас 11 в г. Рига 21.05.2016г.

02-20160521

фм Е. Ткаченко — м. Л. Патурский

01-20160521

м Я. Ариньш — фм Р. Пиронен

07-20160521

фм Е. Ткаченко — мм Г. Пурвиньш

08-20160521

м В. Масс — мм Г. Пурвиньш

04-20160521

фм Р. Пиронен — м Л. Патурский

13-20160521

м З. Румбениекм, мм Г. Пурвиньш, м Я. Ариньш

14-20160521

главный судья фм Р. Паэгле

03-20160521 05-20160521 06-20160521 09-20160521 10-20160521 11-20160521 12-20160521

LR_veterani_64_2016