Клубный турнир по шашкам 64 в клубе «Dāma» (Таблица) 2.06.19

Реклама

Сезонные таблицы по шашкам клуба «Dāma» 2018/2019

64 + 100 lauciņu turnīri 2018/2019. gads

  Ieskaitē 5 labākie sezonas rezultāti.

  Vērtējums ir pozitīvs ja ir izspēlētas 7 kārtas.

Nr.

p.k

  Dalībnieks

 Sp.kl

30.

09

+

21.

10

+

 

20.01

17.

02

+

18.

03

+

20.

05

+

Punkti

Vieta

1

P.Dirvāns

mk

19

13

12

14

14

13

73

 III

2

J.Vidriņš

mk

19

9

13

16

14

12

70

 4

3

A.Aņisimovs

m

18

20

16

21

20

12

91

I-II

4

V.Ņikitins

m

14

17

12

21

23

16

91

I-II

5

E.Balodis

mk

12

16

 

14

14

8

64

 5

6

D.Bruņenieks

mk

12

9

 

 

 

 

21

 10

7

G.Grabinskis

mk

9

 

3

12

8

 

29

 8

8

J.Jaško

mk

9

6

 

12

9

12

48

 6

9

J.Fārnests

fm

 

25

 

 

 

 

25

 9

10

R.Grišins

I

 

13

 

 

17

 

30

 7

11

V.Kalniņš

mk

 

 

4

10

 

 

10

 12

12

R.Ābelītis

Sp.k

 

 

 

5

7

 

12

 11

13

V.Šteins

mk

 

 

 

 

 

6

6

 14

14

K.Barbans

mk

 

 

 

 

 

7

7

 13

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Tiesnesis J.Jaško

 

Brazīliešu dambrete 2018/2019. gads

  Ieskaitē 5 labākie rezultāti sezonā

  Vērtējums ir pozitīvs ja turnīrā ir spēlētas 8 kārtas

 

Nr.

p.k

Dalībnieks

 Sp.

 kl.

28.

10

+

25.

11

+

28.

01

24.

02

+

31.

03

28.

04

Punkti

Vieta

1

J.Fārnests

fm

16

 

 

 

 

 

16

  7

2

A.Aņisimovs

m

10

11

9

12

 

7

33

  I

3

D.Bruņenieks

mk

9

5

 

 

 

 

14

  11

4

K.Barbans

mk

9

10

 

9

7

5

28

  II

5

J.Jaško

mk

9

6

8

6

7

 

21

  4

6

E.Balodis

mk

6

4

 

5

5

 

15

  8

7

J.Vidriņš

mk

5

7

8

 

6

 

12

  12

8

V.Ņikitins

m

5

12

 

10

13

6

27

 III

9

P.Dirvāns

mk

3

9

5

8

7

 

19

 6

10

L.Golubovs

m

 

9

 

 

 

 

9

  13

11

V.Šteins

mk

 

9

6

5

 

 

14

  10

12

R.Grišins

mk

 

8

11

12

 

 

20

  5

13

G.Grabinskis

mk

 

6

6

8

4

2

14

  9

14

R.Ābelītis

spkl

 

 

2

 

 

 

 

 15

15

V.Kalniņš

mk

 

 

 

5

 

0

5

 14

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Tiesnesis J.Jaško

 Tempo turnīri 2018/2019. gads

  Ieskaitē vērtē 5 labākos rezultātus sezonā

  Pozitīvi vērtē turnīrus ar 8 izspēlētām kārtām.

Nr.

p.k

  Dalībnieks

Sp.

kl.

23.

09

14.

10

+

11.

11

+

9.

12

13.

01

+

1.

02

17.

03

14.

04

+

12.

05

+

Punkti

Vieta

1

V.Šteins

mk

12

9

10

3

5

7

6

7

8

 39

  4

2

G.Grabinskis

mk

9

7

1

 

2

0

1

2

2

 14

  12

3

V.Ņikitins

m

9

9

8

9

8

12

10

8

7

 40

  III

4

D.Bruņenieks

mk

7

8

11

5

4

7

9

7

 

 30

  7

5

K.Barbans

mk

7

9

 

6

10

 

9

5

6

 30

  6

6

J.Jaško

mk

5

0

8

 

 

 

7

 

 

 8

  16

7

J.Vidriņš

mk

4

8

5

3

7

7

 

5

8

 32

  5

8

V.Kalniņš

mk

3

3

 

 

 

 

 

 

 

 3

  17

9

G.Purviņš

sm

 

13

 

12

16

14

 

16

14

 59

  I

10

E.Novickis

sm

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 12

  13

11

J.Fārnests

fm

 

11

11

 

 

 

 

 

 

 22

  9

12

S.Soročins

m

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 9

  15

13

R.Grišins

I

 

9

7

7

 

 

 

 

10

 26

  8

14

A.Aņisimovs

m

 

9

11

 

10

7

7

13

11

 43

  II

15

A.Linītis

mk

 

8

 

 

 

 

 

10

 

 18

  11

16

E.Balodis

mk

 

4

 

 

 

 

7

7

6

 20

  10

17

O.Kitta

m

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

  19

18

L.Golubovs

m

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 10

  14

19

R.Ābelītis

Sp.k

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 2

  18

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Tiesnesis A.Aņisimovs

Таблицы командного чемпионата Латвии в г. Бауска 27.04.19

LATVIJAS PAŠVALDĪBU SPORTA VETERĀNU – SENIORU

56. SPORTA SPĒLES D A M B R E T Ē

Bauskā , Uzvaras ielā 1 , 2019. gada 27. aprīlī

 

Komandu kopvērtējuma tabula

Galvenais tiesnesis Jānis ŠTĀLS , Galvenais sekretārs Uldis VARNEVIČS

 Komandas

Komandu dalībnieku

vārds ,uzvārds

Dzimš. gads

 Grupa

Vieta

punkti

Punktu summa

 (4 dal.)

Papildus radītājs ind.vieta

Komandu Vieta

Rīgas pilsēta

Arnis Linītis

1939

K 70+

1

12

43

 

I

 Jānis Lelis

1947

K 70+

2

10

Leonīds Paturskis

1963

K 50+

3

8

Jeļena Tkačenko

1961

D 50+

1

13

 Zoja Uvačana

1944

D 60+

1

8

Bauskas novada

 1.komanda

Laimonis Zālītis

1950

K 60+

3

9

41

 

II

Guntars Purviņš

1962

K 50+

1

12

Zigmārs Rumbenieks

1961

K 50+

2

10

Regīna Pironena

1965

D 50+

2

10

Bauskas

 novada

 2.komanda

Jānis Kalējs

1938

K 70+

5

9

36

 

III

Vitālijs Kravcovs

1945

K 70+

7

9

Tālivaldis Rūmītis

1950

K 60+

1

10

Jānis Āriņš

1964

K 50+

5

8

Ķeguma novads

Ivars Mauriņš

1944

K 70+

4

9

33

 

IV

Vaclavs Griņevičs

1946

K 70+

12

7

Daumants Bruņenieks

1942

K 70+

11

7

 Alis Balbārzdis

1957

K 60+

4

8

Antra Valnere

1967

D 50+

3

9

Jēkabpils

Ēvalds Ciematnieks

1945

K 70+

10

8

31

 

V

Alberts Veigurs

1953

K 60+

2

10

Valerjans Vizulis

1959

K 60+

8

6

Ivars Kelass

1961

K 50+

12

5

Ginta Štrāla

1972

D 40+

2

7

Rīgas

SVK

 Anatolijs Aņisimovs

1954

K 60+

10

4

29

2.

VI

 Elmārs Balodis

1947

K 70+

9

8

 Jānis Jaško

1940

K 70+

14

7

 Viktors Mateiko

1955

K 60+

6

7

Ludmila Adamoviča

 1951

D 60+

2

7

Aizputes

 novads

Pēteris Freidenfelds

1935

K 70+

15

6

29

3.

4.

VII

Haralds Dobelis

1945

K 70+

21

6

Andris Burvis

1948

K 70+

6

9

Valda Meire

1950

D 60+

3

2

Tatjana Arole

1968

D 50+

4

8

Gulbenes novads

Valdis Mass

1940

K 70+

3

10

29

3.

5.

VIII

Jānis Ļoļāns

1947

K 70+

19

6

Andrējs Ābelīte

1956

K 60+

7

6

Arnis Kalniņš

1967

K 50+

10

6

Daiga Krēsliņa

1965

D 50+

5

7

Talsu novads

Vilnis Rugājs

1939

K 70+

16

6

27

 

IX

Edvards Ogriņš

 1966

K 50+

6

7

Aleksandrs Krivāns

1943

K 70+

18

6

Valdis Koršunovs

1961

K 50+

4

8

Salaspils novads

Jūlijs Heniņš

1943

K 70+

22

5

25

3.

X

Gunārs Zālītis

1954

K 60+

5

7

Aldis Krūmiņš

1961

K 50+

7

7

Aiga Priedniece

1970

D 40+

3

6

Valmiera

Anzelms Tamanis

1932

K 70+

24

5

25

8.

XI

Guntars Līcis

1964

K 50+

8

7

Valdis Kampuss

1963

K 50+

9

6

Jānis Ozols

1951

K 60+

9

6

Andris Riekstiņš

1960

K 50+

11

6

Jelgavas novads

Alberts Vilcāns

1945

K 70+

17

6

22

 

XII

Aleksandrs Razvadovskis

1946

K 70+

23

5

Arnolds Žilvinskis

1948

K 70+

25

4

Vilnis Grvstāns

1955

K 60+

11

2

Vineta Ģenderta

1970

D 40+

1

7

Olaines novads

 Valdemārs Šteins

1941

K 70+

13

7

19

 

XIII

  Pēteris Virsis

1944

K 70+

8

9

 Igors Martinovs

1963

K 50+

13

3

 Haja Pančkauska

1950

D 60+

4

0

Rīgas SVK-2

Pēteris Dirvāns

1932

K 70+

20

6

6

 

 

 

 

Таблица результатов турниров по бразильским шашкам 2018/2019г.

 

  Brazīliešu dambrete 2018/2019. gads

  Ieskaitē 5 labākie rezultāti sezonā

  Vērtējums ir pozitīvs ja turnīrā ir spēlētas 8 kārtas

Nr.

p.k

Dalībnieks

 Sp.

 kl.

28.

10

+

25.

11

+

28.

01

 

25.

02

+

25.

03

29.

04

+

Punkti

Vieta

1

J.Fārnests

fm

16

 

 

 

 

 

 

16

 

2

A.Aņisimovs

m

10

11

9

 

 

 

 

21

 

3

D.Bruņenieks

mk

9

5

 

 

 

 

 

14

 

4

K.Barbans

mk

9

10

 

 

 

 

 

19

 

5

J.Jaško

mk

9

6

8

 

 

 

 

15

 

6

E.Balodis

mk

6

4

 

 

 

 

 

10

 

7

J.Vidriņš

mk

5

7

8

 

 

 

 

12

 

8

V.Ņikitins

m

5

12

 

 

 

 

 

17

 

9

P.Dirvāns

mk

3

9

5

 

 

 

 

11

 

10

L.Golubovs

m

 

9

 

 

 

 

 

9

 

11

V.Šteins

mk

 

9

6

 

 

 

 

9

 

12

R.Grišins

mk

 

8

11

 

 

 

 

8

 

13

G.Grabinskis

mk

 

6

6

 

 

 

 

6

 

14

R.Ābelītis

spkl

 

 

2

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

G.Purviņš

sm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

V.Barankovs

mk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

I.Aišpure

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

A.Tilibs

mk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

V.Kalniņš

mk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R.Balodis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Tiesnesis J.Jaško

 

 

Таблица по темпо турниру 64 + 100 2018/2019.

64 + 100 lauciņu turnīri 2018/2019. gads

Ieskaitē 5 labākie sezonas rezultāti.

Vērtējums ir pozitīvs ja ir izspēlētas 7 kārtas.

Nr.

p.k

Dalībnieks

Sp.kl

30.

09

+

15.

10

+

19

11

+

21.

01

19.

02

18.

03

+

22.

04

20.

05

+

Punkti

Vieta

1

P.Dirvāns

mk

19

2

J.Vidriņš

mk

19

3

A.Aņisimovs

m

18

4

V.Ņikitins

m

14

5

E.Balodis

mk

12

6

D.Bruņenieks

mk

12

7

G.Grabinskis

mk

9

8

J.Jaško

mk

9

9

R.Grišins

I

10

11

12

A.Linītis

mk

13

E.Novickis

fm

14

J.Fārnests

fm

15

R.Striķis

mk

16

V.Barankovs

mk

17

I.Aišpure

I

Tiesnesis J.Jaško