Рассписание турниров за 2016 год

Рассписание турниров за 2016 год

24.09.    24.09.    Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē ātrspēlē             64           Rīga        Latvija   LDS

01.10.    06.10.    Eiropas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē        100         Tallina   Igaunija EDC

16.10.    16.10.    Valda Zvirbuļa Piemiņas turnīrs  100         Rīga        Latvija   LDS/DAB

22.10.    22.10.    Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē          100         Rīga        Latvija   LDS

22.10.    22.10.    16. Prāta spēles “Zemgale”          64-100   Dobele Latvija   DNIP

30.10.    05.11.    Pasaules čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē  100         Izmira    Turcija   FMJD

05.11.    05.11.    Latvijas Kausa izcīņa        64           Liepupe Latvija   LDS

11.11.    20.11.    Eiropas čempionāts 64 lauciņu dambretē              64           Tbilisi     Gruzija  IDF

12.11.    12.11.    Latvijas Komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē          64           Rīga        Latvija   LDS

26.11.    26.11.    Latvijas Komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē       100         Rīga        Latvija   LDS

03.12.    04.12.    Imanta Rudeņa Piemiņas turnīrs 64-100   Dobele Latvija   Dobeles Prāta sporta klubs

10.12.    10.12.    Latvijas Komandu čempionāts “Brīnumdambrete” U-16 grupai     64           Liepupe Latvija   LDS

Реклама

Latvijas Dambretes savienības sacensību kalendārais plāns 2016. gadam

SĀKUMA DATUMS BEIGU DATUMS SACENSĪBU NOSAUKUMS SPORTA VEIDS PILSĒTA VALSTS RĪKOTĀJS
04.01. 09.01. Starptautiskais turnīrs “Zelta kauliņš” 64 Kuldīga Latvija LDS
23.01. 23.01. Latvijas Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē 64 Liepupe Latvija LDS
30.01. 31.01. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē sievietēm 64 Rīga Latvija LDS
05.02. 07.02. Starptautiskais turnīrs “Rīga Open – 2016″ 100 Rīga Latvija DAB
06.02. 06.02. Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē U-10 grupai 64 Sigulda Latvija LDS
11.02. 14.02. Latvijas čempionāta fināli 64 lauciņu dambretē U-13, U-16, U-19 grupām 64 Rīga Latvija LDS
20.02. 20.02. Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U-10, U-13 grupām 64 Valmiera Latvija LDS
05.03. 05.03. Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē 100 Liepupe Latvija LDS
12.03. 12.03. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē U-10 grupai 100 Sigulda Latvija LDS
17.03. 20.03. Latvijas čempionāta fināli 100 lauciņu dambretē U-13, U-16, U-19 grupām 100 Rīga Latvija LDS
02.04. 02.04. Latvijas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10, U-13 grupām 100 Liepupe Latvija LDS
09.04. 09.04. Latvijas čempionāta pusfināls 100 lauciņu dambretē 100 Rīga Latvija LDS
23.04. 24.04. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē sievietēm 100 Rīga Latvija LDS
29.04. 02.05. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē vīriešiem 100 Rīga Latvija LDS
07.05. 07.05. Latvijas čempionāta pusfināls 64 lauciņu dambretē 64 Rīga Latvija LDS
14.05. 14.05. Latvijas čempionāta fināli ātrajā 100 lauciņu dambretē U-10, U-13, U-16, U-19 grupām 100 Sigulda Latvija LDS
21.05. 21.05. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē veterāniem 64 Rīga Latvija LDS
28.05. 28.05. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē veterāniem 100 Rīga Latvija LDS
03.06. 05.06. Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē vīriešiem 64 Rīga Latvija LDS
01.08. 09.08. Eiropas čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē 100 Pinska Baltkrievija EDC
24.08. 03.09. Pasaules čempionāts jauniešiem 64 lauciņu dambretē 64 Kranevo Bulgārija FMJD
24.09. 24.09. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē ātrspēlē 64 Rīga Latvija LDS
29.09. 11.10. Pasaules čempiones titula mačs Z.Golubeva – N.Sadovska 100 FMJD
01.10. 06.10. Eiropas komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē 100 Tallina Igaunija EDC
09.10. 21.10. Eiropas čempionāts 64 lauciņu dambretē 64 Maskava Krievijas Federācija FMJD
15.10. 15.10. Latvijas Kausa izcīņa 64 Liepupe Latvija LDS
22.10. 22.10. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē 100 Rīga Latvija LDS
30.10. 05.11. Pasaules čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē 100 Izmira Turcija FMJD
12.11. 12.11. Latvijas Komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē 64 Rīga Latvija LDS
26.11. 26.11. Latvijas Komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē 100 Rīga Latvija LDS
10.12. 10.12. Latvijas Komandu čempionāts “Brīnumdambrete” U-16 grupai 64 Liepupe Latvija LDS

http://draughts.lv/sacensibas-2016/

Latvijas Dambretes savienības sacensību kalendārais plāns 2015. gadam

26.09.   26.09.   Latvijas Komandu čempionāts     64          Rīga       LR          LDS

02.10.   11.10.   Pasaules čempionāts sievietēm, vīriešiem              64          Sanktpēterburga               RU         FMJD

04.10.   04.10.   Valda Zvirbuļa piemiņas turnīrs    100        Rīga       LR          DAB

17.10.   17.10.   Latvijas Kausa izcīņa U-10, U-3, U-16 grupām       64          Liepupe LR          LDS

22.10.   24.10.   Prāta spēles        64-100  Dobele  LR          DNIP

25.10.   25.10.   Latvijas čempionāts ātrspēlē       100        Rīga       LR          LDS

01.11.   07.11.   Pasaules Jaunatnes čempionāts  100        Hijken    NL          FMJD

08.11.   24.11.   Pasaules čempionāts vīriešiem    100        Emmen NL          FMJD

14.11.   14.11.   Latvijas čempionāts ātrspēlē       64          Rīga       LR          LDS

28.11.   28.11.   Latvijas Komandu čempionāts     100        Rīga       LR          LDS

05.12.   06.12.   Imanta Rudeņa piemiņas turnīrs 64-100  Dobele  LR          DNIP

12.12.   12.12.   Latvijas Komandu čempionāts U-16 “Brīnumdambrete”   64          Liepupe LR

http://draughts.lv/sacensibas-2015/