Турнир по шашкам 100, чемпионат ветеранов 02.06.19 на улице Элизабетес

2 место — Г. Пурвиньш, 1 место — Л. Залитис, 3 место — А. Калнинньш

В. Матейко — В. Никитин (черными)

Л. Бичковскис — О. Малюгин

Л. Бичковскис — Г. Пурвиньш

Л. Залитис — О. Малюгин

О. Упенс — В. Никитин

О. Малюгин

О. Малюгин

Реклама

Матч за звание чемпионки мира по между­на­род­ным шашкам Зоя Голубева — Наталья Садовска. Рига 2018

http://64-100.com/match-za-zvanie-chempionki-mira-po-mezhdunarodnym-shashkam-golubeva-sadovska-riga-2018

календарный шашечный план 2018, февраль-март

12

Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U-8, U-10, U-13
grupām

17.02

64

Latvija

Valmiera

13

DAB 15 sezonas 3. posms 100 lauciņu dambretē

18.02

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

14

Rīgas Centra humanitārā  vidusskolas čempionāts dambretē

20.02

64

Latvija

Rīga, K.Barona 97a, LV-1012

15

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģiona 2. posms

24.02

100

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

16

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģiona 2. posms

25.02

64

Latvija

Jēkabpils, Blaumaņa 27

17

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģiona 2. posms

25.02

100

Latvija

Ventspils, Rīgas iela 12a

18

Salaspils 1. vidusskolas čempionāts dambretē

01.03

64

Latvija

Salaspils, Lauku iela 1

19

Latvijas čempionāta fināli ātrajā 100 lauciņu dambretē U-10, U-13,
U-16, U-19 grupām

3.03

100

Latvija

Liepupe

20

Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē

3.03

100

Latvija

Liepupe

21

Rīgas 45. vidusskolas čempionāts dambretē

08.03

64

Latvija

Rīga, Ropažu 34

22

Latvijas čempionāta pusfināls 100 lauciņu dambretē

10.03 – 11.03

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

23

V.Daņilova piemiņas turnīrs

11.03

64

Latvija

Rīga BJC „Daugmale”

24

Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē U-10, U-13, U-16
grupām

15.03 – 18.03

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

25

Ķeguma komercnovirziena vidusskolas čempionāts dambretē

20.03

64

Latvija

Ķegums, Skolas ielā 10

26

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģiona 3. posms

24.03

100

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

27

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģiona 3. posms

25.03

100

Latvija

Ventspils, Rīgas iela 12a

28

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģiona 3. posms

25.03

64

Latvija

Daugavpils, Raiņa iela 69

29

DAB 15 sezonas 4. posms 100 lauciņu dambretē

25.03

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

30

Baldones vidusskolas čempionāts dambretē

29.03

64

Latvija

Baldone, Iecavas iela 2

31

Lieldienu kauss

30.03

64

Latvija

Bauska

http://draughts.lv/savienibas-2018/

Чемпионат Европы среди ветеранов по международным шашкам 2.12.2017

European Championship Veterans Dabki 2017

Таблица результатов: http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/standen.php?taal=1&kl=70&Id=6430&jr=18&afko=70&r=

Pl    Name   Rating Cat.         Ga   Wi   Dr   Lo   Pt   Whl   Wl
1   Evgeni Gurkov MF  2178   Vet 9 4 5 0 13 73 85
2   Jeroen Kos MF  2193   Vet 9 3 6 0 12 76 89
3   Iwan Kostionow MI  2264   Vet 9 4 4 1 12 75 88
4   Daniele Berté MF  2154   Vet 9 4 4 1 12 73 85
5   Henk de Witt  2156   Vet 9 4 4 1 12 70 82
6   Fred Ivens MF  2215   Vet 9 4 4 1 12 69 81
7   Janis Arinsh  2115   Vet 9 3 5 1 11 74 87
8   Fidele Nimbi MF  2180   Vet 9 3 5 1 11 73 85
9   Virgilijus Zutautas MF  2130   Vet 9 3 5 1 11 71 84
10   Peter van der Stap MF  2191   Vet 9 2 7 0 11 68 79
11   Frank Teer MI  2228   Vet 9 3 4 2 10 77 89
12   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF  2053   Vet 9 3 4 2 10 74 87
13   Vaidas Puociauskas MF  2119   Vet 9 3 4 2 10 73 85
14   Andrey Napreenkov MF  2106   Vet 9 1 8 0 10 72 84
15   Juri Geisenblas MF  2107   Vet 9 4 2 3 10 71 84
16   Leon Mikulicz MF  2077   Vet 9 2 6 1 10 69 82
17   Raphaël Zdoroviak MF  2092   Vet 9 1 8 0 10 69 81
18   Raivo Rist MF  2149   Vet 9 1 8 0 10 69 81
19   Anton Schotanus MF  2181   Vet 9 1 8 0 10 68 80
20   Jakov Shaus MF  2218   Vet 9 3 4 2 10 67 78
21   Ramunas Viskantas   Vet 9 3 4 2 10 66 78
22   Vaclav Marek  1926   Vet 9 5 0 4 10 63 75
23   Janis Lelis MF  2035   Vet 9 3 3 3 9 69 80
24   Ryszard Suder   Vet 9 3 3 3 9 60 72
25   Wim Koopman  1968   Vet 9 4 1 4 9 59 72
26   Christian Guerbert  2022   Vet 9 3 3 3 9 58 68
27   Piotr Paluch MF  2119   Vet 9 2 4 3 8 65 76
28   Victors Mateiko  1996   Vet 9 2 4 3 8 64 74
29   Jan Koerselman  1898   Vet 9 3 2 4 8 63 75
30   Ludmila Petrova  1894   Vet 9 3 2 4 8 62 74
31   Leo Peters  2011   Vet 9 2 4 3 8 60 73
32   Zoja Uvachan  2019   Vet 9 4 0 5 8 57 69
33   Robert Töpfer  1973   Vet 9 3 2 4 8 50 61
34   Francesco Militello  1911   Vet 9 2 4 3 8 50 61
35   Reinout Sloot  2020   Vet 9 3 1 5 7 63 75
36   Edward Twardy  1876   Vet 9 2 3 4 7 55 65
37   Wioletta Flisikowska   Vet 9 1 5 3 7 50 62
38   Zenon Sitarz  1900   Vet 9 3 1 5 7 46 56
39   Jan Mamet  1919   Vet 9 1 4 4 6 59 69
40   Egbert Koning  1791   Vet 9 2 0 7 4 51 63
41   Didier Basset  1840   Vet 9 1 1 7 3 53 63
42   Dummy   Vet 9 0 0 9 0 50 59