Турнир по шашкам 64 + 100 в клубе «Dāma» 18.02.2018

км П. Дирванс — км Я. Яшко

км Ю. Видриньш — км Е. Балодис

календарный шашечный план 2018, февраль-март

12

Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U-8, U-10, U-13
grupām

17.02

64

Latvija

Valmiera

13

DAB 15 sezonas 3. posms 100 lauciņu dambretē

18.02

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

14

Rīgas Centra humanitārā  vidusskolas čempionāts dambretē

20.02

64

Latvija

Rīga, K.Barona 97a, LV-1012

15

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģiona 2. posms

24.02

100

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

16

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģiona 2. posms

25.02

64

Latvija

Jēkabpils, Blaumaņa 27

17

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģiona 2. posms

25.02

100

Latvija

Ventspils, Rīgas iela 12a

18

Salaspils 1. vidusskolas čempionāts dambretē

01.03

64

Latvija

Salaspils, Lauku iela 1

19

Latvijas čempionāta fināli ātrajā 100 lauciņu dambretē U-10, U-13,
U-16, U-19 grupām

3.03

100

Latvija

Liepupe

20

Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē

3.03

100

Latvija

Liepupe

21

Rīgas 45. vidusskolas čempionāts dambretē

08.03

64

Latvija

Rīga, Ropažu 34

22

Latvijas čempionāta pusfināls 100 lauciņu dambretē

10.03 – 11.03

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

23

V.Daņilova piemiņas turnīrs

11.03

64

Latvija

Rīga BJC „Daugmale”

24

Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē U-10, U-13, U-16
grupām

15.03 – 18.03

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

25

Ķeguma komercnovirziena vidusskolas čempionāts dambretē

20.03

64

Latvija

Ķegums, Skolas ielā 10

26

„Albatross” un „Hameleons” Rīgas reģiona 3. posms

24.03

100

Latvija

Rīga, Brīvības iela 199c

27

„Albatross” un „Hameleons” Kurzemes reģiona 3. posms

25.03

100

Latvija

Ventspils, Rīgas iela 12a

28

„Albatross” un „Hameleons” Latgales reģiona 3. posms

25.03

64

Latvija

Daugavpils, Raiņa iela 69

29

DAB 15 sezonas 4. posms 100 lauciņu dambretē

25.03

100

Latvija

Rīga, Skolas iela 11

30

Baldones vidusskolas čempionāts dambretē

29.03

64

Latvija

Baldone, Iecavas iela 2

31

Lieldienu kauss

30.03

64

Latvija

Bauska

http://draughts.lv/savienibas-2018/

Темпо турнир по шашкам 64 в клубе «Dāma» 11.02.2018

м С. Сорочин — м А. Анисимов

км Ю. Видриньш — км Я. Яшко

м А. Анисимов — мм Г. Пурвиньш

м В. Никитин (фотографирует )- км В. Штейнс

Главный судья, кандидат в мастера, председатель федерации клуба «Dāma «- Ян Яшко

Tempo turnīri 2016/2017. gads

Ieskaitē vērtē 5 labākos rezultātus sezonā

Nr.

p.k

Dalībnieks

Sp.

kl.

10.

09

8.

10

29.

10

12.

11

14.

01

11.

02

Punkti

Vieta

1

V.Ņikitins

m

8

8

8

8

9

41

2

E.Balodis

mk

5

7

11

7

11

6

42

3

A.Aņisimovs

m

10

11

6

11

11

49

4

A.Linītis

mk

9

11

10

30

5

S.Soročins

m

11

13

10

34

6

G.Purviņš

sm

16

15

15

15

16

14

77

I

7

V.Šteins

mk

10

6

4

7

6

6

35

8

J.Vidriņš

mk

4

7

5

8

5

9

34

9

R.Balodis

III

6

9

8

8

31

10

G.Grabinskis

mk

2

3

5

8

6

5

27

11

R.Grišins

I

9

7

6

8

8

38

12

D.Bruņenieks

mk

8

8

8

5

8

9

41

13

J.Jaško

mk

8

6

6

5

5

7

32

14

P.Pobbuckis

mk

6

6

15

P.Dirvāns

mk

6

6

16

L.Golubovs

m

7

7

17

J.Fārnests

fm

12

12

18

A.Tilibs

mk

5

3

8

19

E.Novickis

fm

10

10

20

I.Aišpure

I

7

7

21

J.Kokarevičs

mk

7

22

V.Kalniņš

mk

4

4

23

V.Barankovs

mk

7

7

24

25

Tiesnesis A.Aņisimovs

Турнир в клубе «Dāma» по шашкам 64 по 10 минут 04.02.2018

м А. Анисимов — мм Г. Пурвиньш (ничья)

м В. Никитин (белыми) — мм Г. Пурвиньш

м А. Анисимов — м В. Кравцов