Командный турнир по шашкам 64 среди ветеранов в г. Бауске 22.04.2017г

LATVIJAS PAŠVALDĪBU SPORTA VETERĀNU – SENIORU

  1. SPORTA SPĒLES D A M B R E T Ē

Bauskā , Dārza ielā 9 , 2017. gada 22. aprīlī

 

Komandu kopvērtējuma tabula

 

14  komandas,     61  dalībnieks

D 40+ 1977-1968; D,K 50+ 1967-1958; D,K 60+ 1957-1948; K 70+ 1947-1932.

izlozes sistēma 7 kārtas   (Vērtējums partijā: uzvara 1punkts. neizšķirts 0,5 punkti)

 Komandas Komandu   dalībnieku

vārds ,uzvārds

Dzimš. gads  Grupa Vieta   punkti Punktu summa

 (4 dal.)

Papildus radītājs ind.vieta Komandu Vieta
Ķeguma novads Ivars Mauriņš 1944 K 70+ 3.-4. 5 21   I
Vaclavs Griņevičs 1946 K 70+ 5. 4
Alis Balbārzdis 1957 K 60+ 6. 4
Guntis Valneris 1967 K 50+ 1. 6,5
Antra Valnere 1967 D 50+ 1. 5,5
Bauskas novada

 1.komanda

Laimonis Zālītis 1950 K 60+ 3. 4,5 19,5   II
Guntars Purviņš 1962 K 50+ 3. 4,5
Zigmārs Rumbenieks 1961 K 50+ 2. 5
Regīna Pironena 1965 D 50+ 2. 5,5
Rīgas      pilsēta Arnis Linītis 1939 K 70+ 6. 4 18,5   III
Jānis Lelis 1947 K 70+ 1. 5,5
Leonīds Paturskis 1963 K 50+ 15. 2
Jeļena Tkačenko 1961 D 50+ 3. 4
 Zoja Uvačana  1944 D 60+ 1. 5
 Jēkabpils pilsēta

 

Ēvalds Ciematnieks 1945 K 70+ 3.-4. 5 17 2.

3.-4.

IV
Edvīns Šķilters 1957 K 60+ 4. 4,5
Valerjans Vizulis 1959 K 50+ 4. 4
Ivars Kelass 1961 K 50+ 10. 3,5
Ginta Štrāla 1972 D 40+ 2. 3,5
Bauskas

 novada

 2.komanda

Jānis Kalējs 1938 K 70+ 7. 4 17 2

5

V
Vitālijs  Kravcovs 1945 K 70+ 2. 5
Tālivaldis  Rūmītis 1950 K 60+ 5. 4,5
Jānis Āriņš 1964 K 50+ 7. 3,5
Salaspils novads   Jūlijs  Heniņš 1943 K 70+ 13. 3,5 15,5 1 VI
Gunārs  Zālītis 1954 K 60+ 1. 5,5
Aldis Krūmiņš 1961 K 50+ 11. 3
Aiga Priedniece 1970 D 40+ 3. 3,5
Liepājas

 SSK

Askolds Vētra 1939 K 70+ 13. 2,5 15,5 2 7.
Haralds Dobelis 1945 K 70+ 10. 4
Andris Burvis 1948 K 60+ 2. 5
Valda Meire 1950 D 60+ 2. 4
Talsu     novads     Vilnis Rugājs 1939 K 70+ 15. 3 13,5 1 8.
Aleksandrs  Krīvāns 1943 K 70+ 11. 3,5
Ausma Elaus 1939 D 60+ 5. 2,5
Ilga Blumberga 1972 D 40+ 1. 4,5
Olaines novads    Valdemārs Šteins 1941 K 70+ 9. 4 13,5 4 9.
  Pēteris Virsis 1944 K 70+ 12. 3,5
 Igors Martinovs 1963 K 50+ 14. 3
 Haja Pančkauska 1950 D 60+ 4. 3
Rīgas

SVK-A

Imants Krēsliņš 1935 K 70+ 14. 3 13 3 10.
Jānis Jaško 1940 K 70+ 17. 3
Leonīds Golubovs 1951 K 60+ 7. 2,5
Arnis Kalniņš 1967 K 50+ 8. 3,5
Zelma Svilāne 1951 D 60+ 3. 3,5
 Valmieras novads

 

Anzelms Tamanis 1932 K 70+ 21. 2 13 5 11.
Andris Riekstiņš 1960 K 50+ 12. 3
Valdis Kampuss 1963 K 50+ 13. 3
Gundars Līcis 1964 K 50+ 5. 4
Sandra Bobrova 1961 D 50+ 6. 3
Gulbenes novads    Jānis Ļoļāns 1947 K 70+ 8. 4 12,5 4 12.
Rainis Ilgažs 1955 K 60+ 9. 2
 Daiga Krēsliņa 1965 D 50+ 5. 3
Linda Oņiskiva 1967 D 50+ 4. 3,5
Rīgas

 SVK -1 

 Pēteris Dirvāns 1932 K 70+ 20. 2,5 12,5 6. 13.
 Vjačeslavs Ņikitins 1957 K 60+ 8. 2,5
 Jakovs Levins 1963 K 50+ 6. 4
 Eduards Ogriņš 1966 K 50+ 9. 3,5
Durbes novads Ārija Brūvere 1946 D 60+ 6. 1,5 2   14.
Elvīra Jankovska 1953 D 60+ 7. 0,5
 
Ķeguma novads — 2 Daumants Brunenieks 1942 K 70+ 16. 3  
 
Individuāli Sigulda

 

Ojārs Upens 1947 K 70+ 18. 3
 

Galvenais tiesnesis  Māris BERGS , Galvenais sekretārs Maigonis AVOTIŅŠ

 

LATVIJAS PAŠVALDĪBU SPORTA VETERĀNU-SENIORU  
54.SPORTA SPĒLES DAMBRETĒ K60+ GRUPĀ Bauskā 22.04.17.  
VIETA   Vār komandads,uzvārds 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k 7.k Punkti BH  
1   GUNĀRS ZĀLĪTIS   SALASPILS 5 s ½ 7 w 1 6 s ½ 4 w 1 3 s 1 2 w ½ 8 s 1 24½  
2   ANDRIS BURVIS   LIEPĀJA 7 s 1 4 w ½ 5 s ½ 6 w ½ — 1 1 s ½ 9 w 1 5 24½  
3   LAIMONIS ZĀLĪTIS   BAUSKA 6 s 0 5 w ½ 9 s 1 — 1 1 w 0 4 s 1 7 w 1 24½ 3.K.13,25  
4   EDVĪNS ŠĶILTERS   JĒKABPILS 9 w 1 2 s ½ 8 w 1 1 s 0 6 s 1 3 w 0 — 1 24½ 3.K 12,75  
5   TĀLIVALDIS RŪMĪTIS   BAUSKA-2 1 w ½ 3 s ½ 2 w ½ 8 s 1 7 w ½ 9 s 1 6 w ½ 23  
6   ALIS BALBĀRZDIS   ĶEGUMS 3 w 1 8 s ½ 1 w ½ 2 s ½ 4 w 0 — 1 5 s ½ 4 28  
7   LEONĪDS GOLUBOVS   RSVK A 2 w 0 1 s 0 — 1 9 w 1 5 s ½ 8 w 0 3 s 0 25½  
8   VJAČESLAVS ŅIKITINS   RSVK I — 1 6 w ½ 4 s 0 5 w 0 9 s 0 7 s 1 1 w 0 24½  
9   RAINIS ILGAŽS   GULBENE 4 s 0 — 1 3 w 0 7 s 0 8 w 1 5 w 0 2 s 0 2 24½  

Grupas vecākais tiesnesis Ilgvars ŪDRIS                                                                  K50+ GRUPĀ

Vieta   Vārds, uzvārds, komanda   1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k 7.k Punkti koef
1   GUNTIS VALNERIS   ĶEGUMS   4 s 1 2 w ½ 12 s 1 11 s 1 8 w 1 5 s 1 7 w 1 24½
2   ZIGMĀRS RUMBENIEKS   BAUSKA   — 1 1 s ½ 7 w ½ 3 w ½ 6 s 1 11 s 1 4 w ½ 5 28½
3   GUNTARS PURVIŅŠ   BAUSKA   13 w 1 7 s ½ 11 w ½ 2 s ½ 5 w ½ 4 s ½ 9 w 1 24
4   VALERJANS VIZULIS  JĒKABPILS   1 w 0 — 1 6 s ½ 15 w 1 12 s ½ 3 w ½ 2 s ½ 4 27½
5   GUNDARS LĪCIS   VALMIERA   15 s ½ 6 w ½ 9 s 1 7 w ½ 3 s ½ 1 w 0 8 w 1 4 27
6   JAKOVS LEVINS   RSVK I   8 w ½ 5 s ½ 4 w ½ 10 s 1 2 w 0 7 s ½ 11 w 1 4 25
7   JĀNIS ĀRIŅŠ   BAUSKA-2   9 s 1 3 w ½ 2 s ½ 5 s ½ 11 w ½ 6 w ½ 1 s 0 29½
8   ARNIS KALNIŅŠ   RSVK A   6 s ½ 15 w ½ 10 s ½ 14 w 1 1 s 0 13 w 1 5 s 0 24½
9   EDUARDS OGRIŅŠ   RSVK I   7 w 0 13 s ½ 5 w 0 — 1 15 s 1 12 w 1 3 s 0 22½
10   IVARS KELASS   JĒKABPILS   12 s 1 11 s 0 8 w ½ 6 w 0 14 s 0 — 1 15 w 1 21
11   ALDIS KRŪMIŅŠ   SALASPILS   14 s 1 10 w 1 3 s ½ 1 w 0 7 s ½ 2 w 0 6 s 0 3 28½
12   ANDRIS RIEKSTIŅŠ   VALMIERA   10 w 0 14 s 1 1 w 0 13 s ½ 4 w ½ 9 s 0 — 1 3 24½
13   VALDIS KAMPUSS   VALMIERA   3 s 0 9 w ½ 15 s ½ 12 w ½ — 1 8 s 0 14 w ½ 3 21½
14   IGORS MARTINOVS   OLAINE   11 w 0 12 w 0 — 1 8 s 0 10 w 1 15 s ½ 13 s ½ 3 20
15   LEONĪDS PATURSKIS   RĪGAS PILS   5 w ½ 8 s ½ 13 w ½ 4 s 0 9 w 0 14 w ½ 10 s 0 2 22

Grupas vecākā tiesnese  Ilga KĻAVIŅA         Galvenais tiesnesis Māris BERGS

LATVIJAS PAŠVALDĪBU SPORTA VETERĀNU-SENIORU  
54.SPORTA SPĒLES DAMBRETĒ K-70+ GRUPĀ Bauskā, 22.04.17.  
Vieta   Vārds,uzvārds, komanda K-70+ 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k 7.k Punkti koef  
1   JĀNIS LELIS   RĪGAS PILS   11 s 0 21 s 1 19 w 1 14 w 1 2 s ½ 5 w 1 6 s 1 22½  
2   VITĀLIJS KRAVCOVS   BAUSKA-2   7 w ½ 3 s ½ 17 w 1 15 s 1 1 w ½ 11 s 1 4 w ½ 5 28  
3   IVARS MAURIŅŠ   ĶEGUMS 1.,2.3.koef 9 s ½ 2 w ½ 12 s 1 7 w ½ 11 s ½ 15 w 1 5 s 1 5 27  
    ĒVALDS CIEMATNIEKS   JĒKABPILS vienādi — 1 16 w 1 11 s ½ 8 w 1 5 s ½ 6 w ½ 2 s ½ 5 27  
5   VACLAVS GRIŅEVIČS   ĶEGUMS   14 s 1 6 w 1 7 s ½ 11 w 1 4 w ½ 1 s 0 3 w 0 4 29  
6   ARNIS LINĪTIS   RĪGAS PILS   13 w 1 5 s 0 15 w ½ 10 s 1 9 w 1 4 s ½ 1 w 0 4 28  
7   JĀNIS KALĒJS   BAUSKA-2   2 s ½ 17 w 1 5 w ½ 3 s ½ 16 s ½ 8 w 0 15 s 1 4 26½  
8   JĀNIS ĻOĻĀNS   GULBENE   21 w 1 11 w 0 16 s 1 4 s 0 12 w ½ 7 s 1 10 w ½ 4 24  
9   VALDEMĀRS ŠTEINS   OLAINE   3 w ½ 10 s ½ 14 s ½ 20 w 1 6 s 0 13 w ½ 16 s 1 4 23½  
10   HARALDS DOBELIS   LIEPĀJA   12 s ½ 9 w ½ 20 s ½ 6 w 0 14 s 1 17 w 1 8 s ½ 4 22½  
11   ALEKSANDRS KRIVĀNS   TALSI   1 w 1 8 s 1 4 w ½ 5 s 0 3 w ½ 2 w 0 12 s ½ 31½  
12   PĒTERIS VIRSIS   OLAINE   10 w ½ 19 s ½ 3 w 0 21 s 1 8 s ½ 16 w ½ 11 w ½ 23  
13   JŪLIJS HENIŅŠ   SALASPILS   6 s 0 14 w 0 — 1 19 s 1 15 w 0 9 s ½ 21 w 1 20½  
14   IMANTS KRĒSLIŅŠ   RSVK A   5 w 0 13 s 1 9 w ½ 1 s 0 10 w 0 18 s ½ — 1 3 27  
15   VILNIS RUGĀJS   TALSI   17 s ½ 18 w 1 6 s ½ 2 w 0 13 s 1 3 s 0 7 w 0 3 26½  
16   DAUMANTS BRUŅENIEKS   ĶEGUMS-2   20 w 1 4 s 0 8 w 0 18 s 1 7 w ½ 12 s ½ 9 w 0 3 25  
17   JĀNIS JAŠKO   RSVK A   15 w ½ 7 s 0 2 s 0 — 1 19 w 1 10 s 0 18 w ½ 3 24½  
18   OJĀRS UPENS   SIGULDA IND   19 w ½ 15 s 0 21 w ½ 16 w 0 20 s 1 14 w ½ 17 s ½ 3 16½  
19   ASKOLDS VĒTRA   LIEPĀJA   18 s ½ 12 w ½ 1 s 0 13 w 0 17 s 0 — 1 20 w ½ 23  
20   PĒTERIS DIRVĀNS   RSVK I   16 s 0 — 1 10 w ½ 9 s 0 18 w 0 21 w ½ 19 s ½ 21  
21   ANZELMS TAMANIS   VALMIERA   8 s 0 1 w 0 18 s ½ 12 w 0 — 1 20 s ½ 13 s 0 2 24½  

Grupas vecākais tiesnesis  Arnolds ŠIMKUSS     Galvenais tiesnesis    Māris BERGS

LATVIJAS PAŠVALDĪBU SPORTA VETERĀNU-SENIORU
54.SPORTA SPĒLES DAMBRETĒ DĀMĀM   Bauskā 22.04.17.
Vieta kopējā Vieta grupā Vārds,uzvārds, komanda Gr 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k 7.k Punkti koef
1 I ANTRA VALNERE D50+ ĶEGUMS 50 10 s 1 2 w ½ 3 s ½ 6 w ½ 7 s 1 12 w 1 5 w 1 28½
2 II REGĪNA PIRONENA D50+ BAUSKA 50 14 s 1 1 s ½ 11 w 1 3 w ½ 5 s ½ 6 w 1 7 s 1 27½
3 1. ZOJA UVAČANA D60+ RĪGAS PILS 60 13 s 1 4 s 1 1 w ½ 2 s ½ 9 w 1 5 s ½ 6 w ½ 5 30
4 I ILGA BLUMBERGA D40+ TALSI 40 15 s 1 3 w 0 7 s ½ 12 w 1 6 s 0 8 w 1 11 s 1 23½
5 III JEĻENA TKAČENKO D50+ RĪGAS PILS 50 9 s ½ 7 w ½ 13 s 1 8 s 1 2 w ½ 3 w ½ 1 s 0 4 29½
6 2. VALDA MEIRE D60+ LIEPĀJA 60 16 s 1 11 s ½ 8 w ½ 1 s ½ 4 w 1 2 s 0 3 s ½ 4 27½
7 3. ZELMA SVILĀNE D60+ RSVK A 60 8 w ½ 5 s ½ 4 w ½ 13 s 1 1 w 0 9 s 1 2 w 0 29½
8 II GINTA ŠTRĀLA D40+ JĒKABPILS 40 7 s ½ 9 w 1 6 s ½ 5 w 0 10 w ½ 4 s 0 15 w 1 24½
9 III AIGA PRIEDNIECE D40+ SALASPILS 40 5 w ½ 8 s 0 10 w 1 11 s 1 3 s 0 7 w 0 16 w 1 23
10 IV LINDA OŅISKIVA D50+ GULBENE 50 1 w 0 14 w ½ 9 s 0 16 w 1 8 s ½ 15 s 1 12 w ½ 20
11 V DAIGA KRĒSLIŅA D50+ GULBENE 50 12 s 1 6 w ½ 2 s 0 9 w 0 14 s ½ 13 w 1 4 w 0 3 26
12 VI SANDRA BOBROVA D50+ VALMIERA 50 11 w 0 16 w 1 14 s ½ 4 s 0 15 w 1 1 s 0 10 s ½ 3 21
13 4. HAJA PANČKAUSKA D60+ OLAINE 60 3 w 0 15 s 1 5 w 0 7 w 0 16 s 1 11 s 0 14 w 1 3 20
14 5. AUSMA ELAUS D60+ TALSI 60 2 w 0 10 s ½ 12 w ½ 15 s ½ 11 w ½ 16 s ½ 13 s 0 20
15 6. ĀRIJA BRŪVERE D60+ DURBE 60 4 w 0 13 w 0 16 s 1 14 w ½ 12 s 0 10 w 0 8 s 0 20½
16 7. ELVĪRA JANKOVSKA D60+ DURBE 60 6 w 0 12 s 0 15 w 0 10 s 0 13 w 0 14 w ½ 9 s 0 ½ 21

Grupas vecākā tiesnese Aija ELKSNĪTE                                      Galvenais tiesnesis  Māris BERGS

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s