Турнир по бразильским шашкам в клубе «DĀMA» 26.02.17г.

20170226_152252-01 20170226_152304-02 20170226_152316-03 20170226_152326-04 20170226_152351-05 20170226_154848-06 20170226_154859-07 20170226_154907-08 20170226_154921-09 20170226_155735-10  20170226_161243-12 20170226_162929-13 20170226_163003-14 20170226_163014-15 20170226_163210-16 20170226_163229-17 20170226_163238-18 20170226_161135-11

Календарный шашечный план на 2017 год

Latvijas Dambretes savienības sacensību kalendārais plāns 2017. gadam

http://draughts.lv/sacensibas-2017/

SĀKUMA DATUMS BEIGU DATUMS SACENSĪBU NOSAUKUMS SPORTA VEIDS PILSĒTA VALSTS RĪKOTĀJS
25.02. 25.02. Latvijas Komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U-10, U-13 grupām 64 Valmiera Latvija LDS
26.02. 26.02. DAB 13. ātrspēles čempionāts – 3. posms 100 Rīga Latvija DAB
26.02. 26.02. Eiropas čempionāts 100 lauciņu dambretē ārspēlē 100 Kannas Francija FMJD
01.03. 12.03. Pasaules Kauss 100 Ufa Krievija FMJD
04.03. 04.03. Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē 100 Liepupe Latvija LDS
11.03. 11.03. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē U-10 grupai 100 Sigulda Latvija LDS
12.03. 12.03. DAB 13. ātrspēles čempionāts – 4. posms 100 Rīga Latvija DAB
15.03. 15.03. Vladimira Daņilova Piemiņas turnīrs 64 Rīga Latvija BJC “Daugmale”
16.03. 19.03. Latvijas čempionāta fināli 100 lauciņu dambretē U-13, U-16, U-19 grupām 100 Rīga Latvija LDS
26.03. 26.03. DAB 13. ātrspēles čempionāts – 5. posms 100 Rīga Latvija DAB
01.04. 01.04. Latvijas Komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10, U-13 100 Liepupe Latvija LDS
08.04. 08.04. DAB 13. ātrspēles čempionāts – 6. posms 100 Rīga Latvija DAB
08.04. 08.04. Latvijas čempionāta pusfināls 100 lauciņu dambretē 100 Rīga Latvija LDS
09.04. 09.04. Vidzemes Jaunatnes čempionāts 64 Mazsalaca Latvija Mazsalacas novada pašvaldība
09.04. 09.04. Aivara Voicesčuka Piemiņas turnīrs 64 Mazsalaca Latvija Mazsalacas novada pašvaldība
15.04. 15.04. Latvijas Skolu 70. spartakiādes finālsacensības 64 Bauska Latvija LSSF
17.04. 17.04. Salacgrīvas Lieldienu kausa izcīņa 64 Salacgrīva Latvija Salacgrīvas pašvaldība
24.04. 24.04. Latvijas Pašvaldību sporta veterānu-senioru 54. sporta spēles 64 Bauska Latvija LSSV
29.04. 08.05. Eiropas čempionāts 64 lauciņu dambretē jauniešiem 64 Orla Krievija IDF
30.04. 30.04. DAB 13. ātrspēles čempionāts – 7. posms 100 Rīga Latvija DAB
30.04. 06.05. Pasaules Kauss – Antālija Open 100 Izmira Turcija FMJD
04.05. 07.05. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē vīriešiem 100 Rīga Latvija LDS
07.05. 09.05. Pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē 100 Izmira Turcija FMJD
13.05. 13.05. Latvijas čempionāta fināli ātrajā 100 lauciņu dambretē U-10, U-13, U-16, U-19 100 Sigulda Latvija LDS
14.05. 14.05. DAB 13. ātrspēles čempionāts – Fināls 100 Rīga Latvija DAB
20.05. 20.05. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē veterāniem 64 Rīga Latvija LDS
21.05. 29.05. Pasaules Kauss – Salou Open 100 Salou Spānija FMJD
27.05. 27.05. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē veterāniem 100 Rīga Latvija LDS
03.06. 03.06. Latvijas čempionāta pusfināls 64 lauciņu dambretē 64 Rīga Latvija LDS
11.06. 17.06. Pasaules Kauss – “Zelta Prāga” 100 Prāga Čehija LDS
30.06. 02.07. Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē vīriešiem 64 Rīga Latvija LDS
07.07. 09.07. Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē sievietēm 64 Rīga Latvija LDS
14.07. 16.07. Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē sievietēm 100 Rīga Latvija LDS
15.07. 15.07. Edgara Štāla balvu izcīņa 64 lauciņu dambretē 64 Dunalka Latvija Edgars Štāls
21.07. 29.01. Pasaules Kauss – Mongolija Open 100 Ulanbatora Mongolija FMJD
01.08. 09.08. Eiropas čempionāts 100 lauciņu dambretē jauniešiem 100 Antālija Turcija FMJD
26.08. 02.09. Pasaules čempionāts 64 lauciņu dambretē jauniešiem 64 Kranevo Bulgārija IDF
01.09. 01.09. Eiropas Komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē 100 Viļņa Lietuva FMJD
03.09. 09.09. Pasaules Kauss – Karpac Open 100 Karpac Polija FMJD
23.09. 23.09. Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē ātrspēlē 64 Rīga Latvija LDS
23.09. 23.09. Floriana Seņkāna Piemiņas turnīrs 64 Valmiera Latvija Burtnieku novada pašvaldība
30.09. 30.09. Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē ātrspēlē 100 Rīga Latvija LDS
02.10. 17.10. Pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē 100 Tallina Igaunija FMJD
14.10. 14.10. Latvijas Kausa izcīņa 64 Liepupe Latvija LDS
28.10. 28.10. Pasaules čempionāts 64 lauciņu dambretē 64 Sanktpēterburga Krievija LDS
28.10. 05.11. Pasaules čempionāts 100 lauciņu dambretē jauniešiem 100 Dabki Polija FMJD
29.10. 05.11. Pasaules Kauss – Willemstad Open 100 Willemstad Curacao FMJD
18.11. 18.11. Latvijas Komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē 64 Rīga Latvija LDS
25.11. 25.11. Latvijas Komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē 100 Rīga Latvija LDS
09.12. 09.12. Latvijas Kadetu komandu čempionāts “Brīnumdambrete” 64 Liepupe Latvija LDS
16.12. 17.12. Rudolfa Tomasa 3. Piemiņas turnīrs 64-100 Kuldīga Latvija KNSS

Турнир по шашкам 64 +100 в клубе «DĀMA» 19.02.2017г.

19022017_122113-01 19022017_122128-02 19022017_124450-03 19022017_125541-04 19022017_130020-05 19022017_131642-06 19022017_142514-07 19022017_142558-08 19022017_143743-09 19022017_143802-10 19022017_143812-11 19022017_144055-12 19022017_150951-13 19022017_151006-14 19022017_155455-15 19022017_160721-16

Tempo turnīri 2016/2017. gads

Ieskaitē vērtē 5 labākos rezultātus sezonā

Nr.

p.k

Dalībnieks Sp.

kl.

11.

09

30.

10

15.

01

12.

02

Punkti Vieta
1 J.Tkačenko fm 12 9 21
2 A.Aņisimovs m 11 9 8 28
3 J.Fārnests fm 11 12 14 15 52
4 J.Vidriņš mk 11 11 6 4 32
5 J.Jaško mk 10 7 8 7 32
6 E.Balodis mk 9 7 7 9 32
7 D.Bruņenieks mk 9 7 8 1 25
8 V.Šteins mk 9 7 7 4 27
9 L.Golubovs m 8 12 9 29
10 J.Kalniņš I 7 2 7 16
11 G.Grabinskis mk 5 4 7 16
12 V.Kuzmins II 4 4
13 V.Kalniņš mk 3 5 2 10
14 V.Sulimovs II 3 3
15 G.Purviņš sm 14 14 14 42
16 A.Linītis mk 10 10
17 S.Soročins m 8 11 19
18 A.Tilibs mk 8 8
19 V.Ņikitins m 6 6
20 R.Grišins II 6 5 11
21

R.Viļums

mk 11 11
22 E.Krampe I 6 6
23
24
25

Tiesnesis          
               A.Aņisimovs

64 + 100 lauciņu turnīri 2016/2017. gads

Ieskaitē 5 labākie sezonas rezultāti

 

Nr.

p.k

Dalībnieks Sp.kl 18.

09

16.

10

20.

11

22.

01

19.

02

Punkti Vieta
1 V.Ņikitins m 21 18 19 21 18 97
2 J.Tkačenko fm 20 20
3 P.Dirvāns mk 17 10 17 15 13 72
4 D.Bruņenieks mk 16 12 16 10 9 63
5 J.Jaško mk 15 12 15 10 14 66
6 E.Balodis mk 14 8 19 10 11 62
7 V.Kalniņš mk 12 6 12 30
8 G.Grabinskis mk 11 10 11 10 10 52
9 I.Aišpure I 10 10
10 R.Grišins III 10 9 10 11 40
11 J.Kalniņš I 8 3 11
12 G.Purviņš sm 25 25
13 J.Fārnests fm 24 21 20 65
14 J.Vidriņš mk 13 11 14 7 45
15 A.Linītis mk 9 9
16 A.Aņisimovs m 17 17
17 Z.Uvačana m 20 19 39


                    Tiesnesis
              J.Jaško
 

RĪGA OPEN 2017

С 10 до 12. февраля 2017. года международный чемпионат по 100-клеточным шашкам RĪGA Open.

Список участников турнира 

Призовой фонд турнира 

Объявление 

Подробнее на сайте dambrete.org

http://dambrete.org/lv/apskatt-visus-jaunumus/475-rigaopen2017jaunumi

 

Результаты